СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Українськими програмістами

Розробка сайтів

 

Розробка сайтів – це перший крок, щоб отримати нових клієнтів та розширити клієнтську базу. Залежно від вашого бізнесу, наші фахівці підберуть вам необхідний тип сайту. В основному виділяють такі типи: сайт-візитка, сайт компаній, landing page, портал, інтернет-магазин, каталог та інші. Клієнт отримує повний доступ до сайту і завжди може його доповнити, змінити або повністю змінити необхідну інформацію.

Напевно ви чули фрази що сайт повинен бути ефективним, що продає, креативним і т.д. А що це означає? Яким він має бути? Для початку сайт має бути конкурентним. Ми займаємося розробкою сайтів, які приносять Вам дохід із високою конверсією. Наша компанія надасть вам повний спектр послуг з розкрутки, реклами, обслуговування та підтримки вашого сайту. Якщо Вам потрібний конкурентний сайт, щоб збільшити дохід web studio Valdemar Вам у цьому допоможе.

Клієнт заповнює бриф/анкету на розробку сайту. Після клієнта з’являються різні прототипи його майбутнього сайту. Далі підписання договору та передоплата. Оплата створення сайту розбивається на 4 частини або за стандартною схемою 50/50%. У ході виконання робіт замовник може бачити етапи створення свого сайту. Після того як сайт повністю готовий, клієнт розраховується сумою, що залишилася, за виконану роботу. Терміни розробки завжди індивідуальні та прописані у договорі.

Для деяких типів бізнесу є послуга «сайт в оренду». Наша компанія надає Вам у користування повністю готовий сайт. Цей сайт ви можете вільно рекламувати будь-якими доступними методами. За бажання ви завжди зможете викупити орендований сайт та перенести на свій сервер. Оренда сайту від 35$/місяць.

Наша команда займається розробкою сайтів різних типів.
Вартість розробки сайту від 199 $

Сайт візитка
Створення сайту візитки із ексклюзивним дизайном.
Корпоративний сайт
Розробка корпоративних функціональних веб-сайтів.
Landing page
Розробка landing page з високою конверсією.
Promo сайт
Розробка promo сайтів, представлення бренду чи послуги.
Інтернет магазин
Створення інтернет-магазину для продажу товарів.
Сайт-вітрина
Розробка сайту, що представляє асортимент товарів або послуг без цін.

Переваги розробка сайтів
від web studio Valdemar

Створимо Прибуток, Вашому Бизнесу!
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ
Наші проекти повністю адаптивні. Даний сайт принесе вам вдвічі більше доходу і збільшить кількість постійних клієнтів.
ЯРКИЙ ДИЗАЙН
Розробимо ефективний дизайн, що продає, в швидкі терміни за доступною ціною. Промалюємо кожну сторінку за бажанням клієнта. Напишемо унікальний текст для збільшення прибутку і поліпшення позицій в google.
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Кожен сайт за бажанням клієнта може бути взятий на обслуговування.
ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
Для кожного клієнта вибирається індивідуальна програма або система управління сайтом CMS. Клієнт має повний доступ до панелі керування сайтом.
КРОСБРАУЗЕРНІСТЬ
Наші проекти будуть зручні у використанні на будь-яких браузерах та розширеннях екрану. Ця технологія значно збільшує конверсію та дохід клієнтів, а також залучає постійних покупців.
Гарантія
Ми даємо гарантію у 110% стабільної роботи сайту. У разі збоїв ремонт за рахунок компанії.

Мобільна версія сайту

 

Всі наші проекти розробляються з мобільними адаптаціями під будь-які сучасні гаджети. Сайт буде зручним у використанні з будь-яких мобільних пристроїв. ПЕРЕВАГИ:

  • Трафик
    На сегодня более 60% трафика приходится на мобильные устройства.
  • Плюсы в seo
    Мобильные сайты получают более высокие позиции в seo
  • Возврат клиентов
    Если сайт удобен в использовании клиенты могут возвращаться для последующих заказов.
Hotspot image

ПОРЯДОК РОБОТИ

ЩО ЗНАЧИТЬ “СТВОРЕННЯ САЙТУ ПІД КЛЮЧ”

 

Замовити сайт під ключ, означає отримати повністю готовий проект, який оптимізований і готовий до запуску. Робиться базова оптимізація, можливе підключення додаткових модулів для прискорення роботи сайту, проводиться підготовка seo, підготовка запуску реклами та інше. Оскільки ці моменти робляться на початковому етапі проектування вони обходяться дешевше і значно швидше ніж потім їх замовляти окремо. Підсумовуючи, можна сказати, що створення сайту під ключ це повністю готовий проект готовий до запуску, який не вимагає додаткових інвестицій.

ЧАВО

Для того щоб дізнатися який тип сайту вам підходить просто зателефонуйте нам. Наші фахівці уточнять напрямок вашої діяльності та з радістю дадуть відповідь на ваші запитання.

Так ми займаємось усіма видами просування. Розробляємо стратегію для кожного напряму та постійно відслідковуємо результат разом із замовником.

Так! Розробка сайтів в Одесі, розробка сайтів в Україні, а також робимо переважно сайти на закордонний ринок. Усі проекти за бажанням замовника можуть бути взяті на обслуговування. Замовити сайт в Одесі чи на закордонний ринок стало набагато простіше завдяки нашій компанії.

Легко. Будь-яку інформацію, представлену на сайті, можна змінювати та додавати: розділи, сторінки, товари, прайси тощо.

ЧОМУ МИ

 

Оскільки ми команда фрілансерів ми не витрачаємося на утримання великого офісу, а також інших супутніх з ним витрат. Тому наші ціни на створення сайтів більш ніж прийнятні та доступні. Перед початком роботи Вам безкоштовно показуються ескізи сайту і тільки якщо макети сподобалися з клієнта береться передоплата і починається робота. Клієнт у будь-який час доби може відвідати свій сайт і побачити на якій стадії його проект, весь робочий процес повністю прозорий. Домен також входить у вартість проекту і замовнику не потрібно окремо його оплачувати. Основну частину оплати клієнт виробляє наприкінці, коли проект повністю готовий.

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ

Установка wordpress

 

В данной статье мы произведем настройку вашего сайта. Предполагается, что Вы приобрели хостинг и домен и теперь готовы приступить к настройке.

Как эффективно подобрать хостинг и домен.

 

Полезная информация о том по каким параметрам подбирать хостинг и домен. Данная статья будет полезна всем кто задумывается о созданий сайта.